| |
VILLA 'OA 'OA |
| Pension / B&B - Homo-vriendelijk |
 | |
 |
| |
104 Avenue Vincent Delpuech |
06670 Levens - Frankrijk Zuidoosten |
|
|
|
VILLA 'OA 'OA is een Polynesisch woord voor “geluk”.
Bij Villa ‘Oa ‘Oa wordt uw lichaam & geest verwent met kalmte, vegetarisch voedsel, holistic activiteiten en dagelijkse Suite-services. De Bora Bora Suite en de Lagoon Suite zijn ontworpen met alle moderne luxe. De diverse zonnige terrassen en het zwembad bieden stille plekken voor vrije tijd en ontspanning. Villa ‘OA ‘OA is rook-vrij en huisdier-vrij.
Villa 'Oa 'Oa werd onlangs uitgebreid en verbouwd in de zomer van 2007. Het is gevestigd aan de Cote d'Azur in het zonnige Zuiden van Frankrijk. Het is een korte wandeling naar de middeleeuwse stad van Levens Het ligt 25 km van de luchthaven van Nice Cote d’Azur. De havens van Nice en Monaco liggen op ongeveer eenhalf uur rijden. De Villa is dus goed geschikt voor pre - en post cruisers. De Villa biedt zonnige en schaduw plekjes, met een prachtig uitzicht op de de lagere Alpen met haar kleurrijke zons ondergangen. De schone lucht op 600m hoogte is een echte traktatie.
Wij bieden verscheidenheid van activiteiten voor degenen die bezig willen zijn, zoals: meditatie, yoga, pilates, energie werk, kajak & rafting, en beeldhouwklassen. Dichtbij zijn er vele wandelroutes, fietsroutes, een tennisbaan en paardrij faciliteiten.
Villa 'Oa 'Oa is een ideale basis voor het zoeken naar een plekje in de zon. Wij kunnen hulp en services verlenen met betrekking tot onroerende goederen, een tweede huis of verhuizing. |
De eigenaren Jeanette en Eric hebben onlangs Villa ‘Oa ‘Oa vergroot voor het openen van hun holistische Bed & Breakfast.
Jeanette is Nederlandse en heeft meer dan 20 jaar ervaring in de hotel operations wereldwijd aan boord van deluxe cruiseschepen. Zij heeft een Doctoraat in Metafysica en een Masters in Architectuur.
Echtgenoot Eric is een Franse beeldhouwer (ERICKH) en Kajak-Rafting gids. Eric helpt ook mensen door handhelend energie werk.
Vikki heeft sinds 1993 onderwezen, eerst kwalificerend als aerobicsleraar, persoonlijke trainer en daarna in pilates & yoga in Londen en Azië. Na het managen en het lesgeven in studio's in Oxford en Surrey in Engeland, geniet zij nu als freelance instructrice in Cote d'Azur.
Jeanette, Eric en Vikki respecteren het holistische leven.
TomTom is een land-schildpad, gevonden door onze goede friend Thomas. Hij loopt rond in onze tuin en houdt ervan verstoppertje te spelen. Vaak zien we hem niet voor een paar dagen, totdat we hem weer ontdekken, badend in de zon. |
Faciliteiten en diensten |
Kamerfaciliteiten |
Tuin
Terras / Solarium
Buitenzwembad
Computer met gratis internettoegang
Roken niet toegestaan
Treinstation / Luchthaven transfers
Privé parkeerplaats
|
Bewaar
Air-conditioning
Privé badkamer
|
Lokatie (metro, busstation, straat….) |
20km van Nice Cote d'Azur Vliegveld |
|
2-persoonskamer van 75 tot 120 € |
|
Inclusief ontbijt |
Maaltijden verkrijgbaar van 10 tot 25 € |
|
|
Het gehele jaar geopend |
|
De belangrijkste credit cards worden geaccepteerd
|
|
| Contante betaling (€ - ) |
| |
|
 |
| |
|
| |
|
|
|
|